دانش آموزان در اين برنامه ها بايد يک تحقيق اصلي را طراحي و انجام دهند و از پايان نامه بنويسند و دفاع کنند. در عوض، ممکن است دانش آموزان مشاوره اي براي يک سال يا بيشتر در يک محيط درماني کاربردي (مانند يک مرکز سلامت، بيمارستان، مرکز امور سرپناه يا پناهگاه بي خانمان، براي نام چند نفر) مورد نياز باشند. مشاوره کنکور بسته به نوع دولت، صدور گواهينامه و صدور مجوز ممکن است در دوره هاي مختلف در چنين تنظيمات مراقبت نياز به زمان داشته باشد. بسياري از تابلوهاي مجوز دولتي داراي وب سايت هايي هستند که اطلاعات بيشتري در مورد آن ها پيدا مي شود. درجه دکتري 3-4 سال است که فراتر از سطح استاد است.


مشاوره کنکور تجربي

مشاوره کنکور رياضي

مشاوره کنکور انساني

مشاوره کنکور با رتبه هاي برتر ديجي کنکور

مدرک دکتري لازم نيست که به عنوان يک مشاور مشغول به کار شويد. اما اگر بخواهيد حرفه اي را در زمينه تحقيق، آموزش و يا مشاوره بگذرانيد، متداولتر است. شايع ترين متخصصان دندانپزشک براي مشاورين، "مشاوره و نظارت" هستند. مشاوره کنکور دو راه معمول در اين مهم وجود دارد: دکتر فلسفه دکترا) بر تحقيق و تدريس تأکيد دارد. فارغ التحصيلان معمولا براي دانشگاه ها و يا سازمان هاي دولتي و اجتماعي مشغول به کار هستند. گزينه Dr Doctor (EdD) کانديداها را براي برگزاري برنامه هاي مشاوره مدرسه يا به عنوان مشاوران در مدارس راهنمايي مي کند.


مشاوره کنکور تجربي و رسيدن به روياي پزشکي

علاوه بر اين، دانشجويان دکتري معمولا مطالعات خود را بر روي يک رشته تخصصي مشاوره مانند سلامت روان ، مدرسه يا مشاوره شغلي. برنامه هاي دکترا در زمينه مشاوره در کالج ها و دانشگاه هاي چهار ساله يافت مي شود. اکثر برنامه هاي معتبرتر از طريق CACREP اعتبار داوطلبانه را مي پذيرند. مشاوره کنکور تجربي براي پذيرش در يک برنامه دکترا در مشاوره، بايد مدرک کارشناسي ارشد خود را در زمينه مشاوره يا زمينه اي نزديک از جمله کارهاي اجتماعي داشته باشيد. (بسياري از مدارس به شدت فارغ التحصيلان برنامه هاي کارشناسي ارشد CACREP را ترجيح مي دهند).


مشاوره کنکور رياضي و رسيدن به برترين دانشگاه هاي کشور

شما همچنين بايد از طريق رشته تحصيلي، توصيه نامه ها، مقالات و مصاحبه هاي خود را از طريق توانايي هاي علمي و شخصي خود براي نشان دادن مهارت هاي تحصيلي نشان دهيد. مشاوره کنکور رياضي دانش آموزان دبيرستان برنامه هاي خود را با حدود دو سال کاردستي در موضوعاتي نظير: نظارت و مشاوره براي کمک به مشاوران ديگر، مهارت هاي خود و قضاوت باليني را با استفاده از يکپارچگي در تعاملات، به کار مي گيرند.


مشاوره کنکور انساني و حقوق داني موفق

روش تحقيق، طراحي تجربي در علوم اجتماعي با تاکيد بر ملاحظات اخلاقي و نوشتن براي انتشار. روانشناسي آموزشي، مهارت هاي شما نياز به تدريس دوره هاي آموزش مشاوره به طور مؤثر در سطح تحصيلات تکميلي تدريس مي کند. نظريه مشاوره پيشرفته دانش خود را در زمينه کمک به تعاملات و تکنيک ها در حال توسعه رويکرد شخصي خود به مشاوره افزايش دهيد. مشاوره کنکور انساني پايان دوره، دانشجويان دکتري دوره هاي کارآموزي تحت نظارت را در عمل باليني، آموزش، و يا نظارت بر مشاوره کامل مي کنند. اين هم زماني است که دانش آموزان بر روي تحقيق و پايان نامه اصلي خود تمرکز مي کنند.


مشاوره کنکور براي همه ي رشته ها در ديجي کنکور

انتظار مي رود که مشاوران استانداردهاي اخلاقي بالا را حفظ کنند، اطلاعات شخصي مشتريان خود را محرمانه نگه دارند و ارزش هاي رشته خود را حفظ کنند. يک مشاور هرگز نبايد هويت، تشخيص، يا ساير اطلاعات شخصي مشتريان را تحويل دهد. مشاوران نيز مجبور هستند که به طور منظم به سناريوهاي "گزارش اجباري" پاسخ دهند - براي مثال، اگر يک بيمار يا مشتري ميل يا برنامه اي براي آسيب رساندن به يک فرد ديگر را بيان کند، يک مشاور بايد بلافاصله اين حادثه را به مقامات گزارش دهد. مشاوره کنکور مشاوران نيز بايد مايل به حفظ مرزهاي مناسب با مشتريان خود باشند - روابط عاشقانه بين مشتريان و مشاوران ممنوع است، به عنوان دوستي صميمي، و نقض اين قانون مي تواند منجر به از دست دادن مشاور حقوقي شود. يک مشاور موفق نياز به مهارتهاي ارتباطي بسيار پيشرفته دارد، هر دو نوشته شده و دهاني است. به منظور ارائه خدمات مناسب به مشتريان و حفظ سوابق دقيق، مشاوران بايد جزء متمرکز باشند و مهارت هاي تفکر انتقادي قوي داشته باشند.


منبع : مشاوره کنکور

تگ ها: مشاوره کنکور مشاوره کنکور تجربی مشاوره کنکور ریاضی مشاوره کنکور انسانی